Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství Moravy v Rudné pod Pradědem 9.8.2008

11. 2. 2009

Mistrovství Moravy je pro nás tentokrát jednodenní akce a tak vyrážíme už ve 2 hodiny ráno. Nikde nás nepotkalo žádné zdržení a tak už před sedmou jsme na místě. Počasí je tak trochu bláznivé. chíli svítí sluníčko, pak se zatáhne, přijde přeprška ( teda spíš slejvák) a zase vykoukne sluníčko...

Aluška běží jen tréninkové běhy a opravdu se holka čím dál víc zlepšuje. Zatáčky, překážky a nerovnosti vybírá jak pravý profesionál. Taky killuje čím dál líp. Mám z ní obrovskou radost.

Brut běží závod. V prvním kole s argentinkou Tarou. Běží jako vždy s obrovským nasazením a s obvyklou razancí killuje. Ve druhém kole má jako parťačky kamarádku Arwen a pitbulku Astu. Asi v prvnítřetině trasy se mu rozváže závodnická dečka a Brut dělá salto, ovšem okamžitě se zvedá a uprchlé holky a milovaný střapeček stíhá. V killu obě rozráží a maličko se poškorpí s Astou.

Tentokrát tam za australské honácké psy byli jen Brut s Aluškou. Snad příště bude přece jen větší konkurence. Takhle Brut vyhrál a odnesl si titul Mistr Moravy.

Moc děkujeme Barče, Karlosovi a všem ostatním, co se podíleli na přípravě Mistrovství. Vše bylo do puntíku připraveno, zorganizováno a díky práci všech zůčastněných i krásně oživeno novou dráhou s překážkami.

 http://brut.rajce.idnes.cz/Mistrovstvi_Moravy_9.8.2008/